Pakiet biznesowy ESET Protect Mail Plus

Antywirus ESET Protect Mail Plus dostarczany jest wyłącznie w wersji chmurowej (cloud).

 ESET Protect Mail Plus
Minimalna ilość licencji10
Konsola ESET ProtectCloud
ESET Server Security/ ESSx
ESET Endpoint Antivirus/ EEAx
ESET Endpoint Security for Android/ EES ANDx
ESET Endpoint Security/ EESx
Sandboxing w chmurze/ ELGAv
Szyfrowanie dysków/ EFDEx
Ochrona serwera pocztowego/ EMSv
Ochrona Microsoft 365/ ECOSx
Endpoint Detection & Response/ EIx

Masz pytania?
Zadzwoń do nas:

+48 228771525

Licencje antywirusowe ESET Protect

ESET to największy dostawca licencji antywirusowych w Europie. Jest to również rozwiązanie numer 1 w Polsce. Licencje ESET wyróżniają się:

  • lekkością programu,
  • łatwym wdrożeniem,
  • zdalną administracją,
  • łatwością w zarządzaniu,
  • europejskimi serwerami,
  • wysokim wskaźnikiem wykrywalności,
  • niskim wskaźnikiem fałszywych alarmów.

ESET PROTECT to chmurowa konsola zarządzająca udostępniana jako usługa, która umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym stacji roboczych znajdujących się na terenie firmy i poza nią. Udostępnia także pełny zakres raportowania i zarządzania zabezpieczeniami, współpracując ze wszystkimi systemami operacyjnymi.

Konsola umożliwia łatwą konfigurację rozwiązań zabezpieczających ESET wdrożonych w sieci firmowej. Z jej poziomu można zarządzać modułami zapewniającymi wykrywanie, ochronę i reagowanie na incydenty występujące na stacjach roboczych z różnymi systemami operacyjnymi — obejmując swoim działaniem komputery stacjonarne, serwery, maszyny wirtualne, a nawet zarządzane urządzenia mobilne.

Funkcjonalności ESET

1. Konsola ESET Protect
Konsola ESET Protect to narzędzie do zarządzania środowiskiem ESET, zapewniające informacje na temat wszystkich urządzeń w czasie rzeczywistym. Pozwala także na wykonywanie pełnych raportów i zarządzanie bezpieczeństwem dla wszystkich systemów operacyjnych.

2. ESET Server Security/ ESS
ESET Server Security to narzędzie zapewniające zaawansowaną ochronę danych firmowych wymienianych między serwerami różnego przeznaczenia, w tym serwerami sieciowymi, plików i baz danych, czy serwerami wielofunkcyjnymi oraz platformą OneDrive.

3. ESET Endpoint Antivirus/ EEA
ESET Endpoint Antivirus zapewnia skuteczną ochronę firmowych stacji roboczych przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym, bez względu na rodzaj systemu operacyjnego – Windows lub macOS. Wielokrotnie nagradzany silnik antyphishingowy chroni poufne informacje firmy, takie jak nazwy użytkowników i hasła, przed stronami internetowymi podszywającymi się pod zaufane serwisy internetowe. Rozwiązanie udostępnia również kontrolę dostępu do urządzeń.

4. ESET Endpoint Security for Android/ EES AND
ESET Endpoint Security for Android to narzędzie do ochrony urządzeń mobilnych z systemem Android. Zabezpieczenie wdrażane jest na urządzeniach firmowych w celu zapobiegania cyberatakom, wykrywania złośliwej aktywności i zapewniania natychmiastowego łagodzenia skutków ataków.

5. ESET Endpoint Security/ EES
ESET Endpoint Security to narzędzie do ochrony stacji roboczych. Wdrażane jest na urządzeniach firmowych w celu zapobiegania cyberatakom, wykrywania złośliwej aktywności i zapewniania natychmiastowego łagodzenia ich skutków.

6. Sandboxing w chmurze/ ELGA
Sandboxing w chmurze to bezpieczne i odizolowane środowisko testowe, pozwalające na sprawdzenie podejrzanych plików i programów, obserwowanie ich zachowania, analizę działania oraz automatyczne raportowanie obserwacji. To szczególnie przydatne rozwiązanie w przypadku zagrożeń zero-day, w tym złośliwego oprogramowania typu ransomware.

7. Szyfrowanie dysków/ EFDE
Szyfrowanie dysków to sprawne szyfrowanie kontrolowane z poziomu konsoli zdalnego zarządzania ESET. Zwiększa bezpieczeństwo danych w organizacji, spełniając wymogi określone przepisami prawa.

8. Ochrona serwera pocztowego/ EMS
Ochrona serwera pocztowego to dodatkowa warstwa ochrony, która powstrzymuje zagrożenia zanim dotrą do skrzynek pocztowych użytkowników. Zaprojektowana by zabezpieczać komunikację realizowaną za pośrednictwem poczty elektronicznej – najbardziej podatnego na ataki elementu sieci firmowej.

9. Ochrona Microsoft 365/ ECOS
Ochrona Microsoft 365 zapewnia zaawansowaną ochronę aplikacji platformy Microsoft 365 przed złośliwym oprogramowaniem, spamem i atakami typu phishing oraz skuteczną ochronę przed zagrożeniami zero-day. Ochrona Microsoft 365 zawiera również łatwą w użyciu konsolą zarządzania w chmurze.

10. Endpoint Detection & Response/ EI
Endpoint Detection & Response to zaawansowane narzędzie pozwalające na wykrywanie nietypowych zachowań i ataków, przeprowadzanie ocen ryzyka, reagowania na zdarzenia, prowadzenia dochodzeń oraz naprawy skutków ataków.

Zalety rozwiązań biznesowych ESET Protect

Od zapobiegania po reagowanie

ESET PROTECT umożliwia zarządzanie wieloma rozwiązaniami ESET w ramach jednej konsoli. Połączenie rozwiązań obejmujących różne obszary — od zapobiegania zagrożeniom, po ich wykrywanie i reagowanie na nie — pozwala stworzyć wielowarstwową strukturę ochrony, w całym przedsiębiorstwie.

Łatwe przeciwdziałanie incydentom

Z poziomu ekranu głównego konsoli administrator może szybko oceniać sytuację bezpieczeństwa w swojej firmie i reagować na ewentualne problemy. Jednym kliknięciem możliwe jest wykonanie m.in. takich czynności jak tworzenie wykluczeń, przekazywanie plików do dalszej analizy czy uruchamianie skanowania. Konsola umożliwia również tworzenie wykluczeń na podstawie nazwy zagrożenia, adresu URL, sumy kontrolnej bądź kombinacji tych elementów.

Całkowicie konfigurowalny system powiadomień

System powiadomień w ESET udostępnia edytor WYSIWYG, za pomocą którego można dowolnie konfigurować treść powiadomień, zgodnie z potrzebami odbiorców.

Zaawansowana kontrola dostępu z uwzględnieniem ról

Konsola jest wyposażona w zaawansowany system kontroli dostępu z uwzględnieniem ról, który obejmuje między innymi ochronę dostępu z wykorzystaniem uwierzytelniania wieloskładniowego. Rozwiązanie to pozwala przypisywać administratorów i użytkowników konsoli do konkretnych gałęzi sieci lub grup obiektów oraz precyzyjnie określać zestawy ich uprawnień.

Raporty dynamiczne i niestandardowe

ESET PROTECT udostępnia ponad 170 wbudowanych raportów. Umożliwia również tworzenie raportów niestandardowych z wykorzystaniem ponad tysiąca kategorii danych. Dzięki temu możliwe jest przygotowanie dokładnie takich raportów, jakich potrzebuje firma. Raz stworzony raport może być generowany i wysyłany pocztą elektroniczną według ustalonego interwału czasowego.

Struktura automatyzacji

Grupy dynamiczne umożliwiają sortowanie komputerów według bieżącego statusu urządzenia lub określonych kryteriów. Na tej podstawie można konfigurować zadania służące do wyzwalania
określonych czynności — takich jak skanowanie, zmiana polityk, bądź instalacja/dezinstalacja oprogramowania — w zależności od zmiany przynależności do konkretnych grup.

W pełni zautomatyzowana obsługa infrastruktury VDI

Wszechstronny algorytm wykrywania sprzętu umożliwia identyfikowanie urządzeń w firmie na podstawie ich konfiguracji sprzętowej, a tym samym automatyczne ponowne instalowanie obrazów dysków i klonowanie urządzeń w środowiskach nietrwałych. Dzięki temu obsługa infrastruktury VDI w produktach ESET odbywa się całkowicie automatycznie, bez ręcznej ingerencji.

Sprawdzone i wiarygodne rozwiązania

ESET działa w branży zabezpieczeń IT od ponad 30 lat i nieprzerwanie rozwija swoje technologie, starając się zawsze wyprzedzać najnowsze zagrożenia. Nic dziwnego, że zaufało mu już ponad 110 mln użytkowników na całym świecie. Rozwiązania ESET Protect są stale kontrolowane i weryfikowane przez zewnętrznych testerów, którzy sprawdzają ich skuteczność w powstrzymywaniu najnowszych zagrożeń.

Chcesz zabezpieczyć swoją firmę?
Skontaktuj się z nami!