Stormshield – Urządzenia Sieciowe


Szeroki wybór wielofunkcyjnych urządzeń sieciowych Stormshield. To nowoczesne systemy ochrony sieci, łączące firewall z systemem IPS na poziomie jądra systemowego. Taka struktura znacznie poprawia wydajność ochrony. Dzięki temu, systemy Stormshield należą do najszybciej działających rozwiązań na rynku.
Pamiętaj, że na zaporach sieciowych nie wolno oszczędzać – ich rolą jest monitorowanie bezpieczeństwa sieci komputerowej Twojej firmy i zapewnienie jej bezpieczeństwa. Polecamy wielofunkcyjne zapory sieciowe wykonane w systemie UTM, czyli łączące w sobie cechy kilku urządzeń: router’a, filtru spamowego czy systemu wykrywania włamań. Takie rozwiązanie zapewni sieci komputerowej w Twojej firmie maksymalne bezpieczeństwo.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia sieciowe dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości. Od najbardziej podstawowych urządzeń Stormshield SN160, przez zaawansowane SN920, aż po urządzenia stworzone z myślą o ochronie sieci przemysłowych SNi20 oraz SNi40. Sprawdź, które Stormshield najlepiej ochroni Twoją firmę.

Oprócz fizycznych urządzeń do zabezpieczenia sieci, oferujemy również wirtualne urządzenia EVA (Elastic Virtual Appliance). Zapewniają one bezpieczeństwo oraz oferują elastyczność, pozwalając jednocześnie na oszczędność kosztów.

Masz pytania dotyczące STORMSHIELD?

Zostaw nam swoje dane – skontaktujemy się z Tobą:


Zabezpieczenie Sieci

SN160
SN210
SN310
SN510
SN710
SN720
SN910
SN920
SN1100
SN2100
SN3100
SN6100

Ochrona Sieci Przemysłowych

SNi20
SNi40

Elastic Virtual Appliance

EVA1
EVA2
EVA3
EVA4
EVAU

VPN

IPSec VPN


Chcesz zabezpieczyć swoją firmę?
Skontaktuj się z nami!